بوسترکار

بوستر پمپ پنتاکس

مقایسه
مقایسه

بوستر پمپ خانگی پنتاکس

از بوستر پمپ های خانگی پنتاکس برای افزایش فشار آب در منازل مسکونی استفاده می شود که معمولا شامل یک پمپ و منبع ، تابلو برق به همراه متعلقات آن می باشد. البته این بوستر پمپ ها مصارف صنعتی نیز دارند که بسیار پر کابرد می باشند.

بوستر پمپ خانگی پنتاکس

بوستر پمپ آبرسانی پنتاکس

در بعضی موارد استفاده از یک پمپ جهت تامین فشار آب مورد نیاز کافی نمی باشد بنابراین تولید کنندگان با توجه به نیاز و در خواست فشار آب اقدام به طراحی و ترکیب کردن دو یا چند پمپ به صورت موازی بهم وصل می شوند. بدین صورت اقدام به تولید بوستر پمپ می نمایند تا به کمک آن بتوانند فشار مورد نیاز را تامین کنند. جهت انشایی کامل با این موضوع می توانید به صفحه بوستر پمپ چیست مراجعه نمایید.

انواع بوستر پمپ پنتاکس

بنا به نیاز مصرف کننده ای که در نقاط مختلف دنیا وجود دارد شرکت پنتاکس اقدام به تولید پمپ آب و همچنین بوستر پمپ پنتاکس مناسب برای انواع نیاز ها نموده که از این بوستر پمپ ها می توان به: بوستر پمپ خانگی پنتاکس ، بوستر پمپ آبرسانی پنتاکس و بوستر پمپ آتشنشانی پنتاکس اشاره نمود.

 

 

دانلود کاتالوگ بوستر پمپ پنتاکس با 2 پمپ

 

 

دانلود کاتالوگ بوستر پمپ پنتاکس با 3 پمپ

 

 

بعضی از مدل های بوستر پمپ پنتاکس :

pentax PM45، pentax CR75 ، pentax CS75/2pentax PMt45 ، pentax PM80 ، pentax PMt80 ، pentax PM90 ، pentax PMt90 ، pentax MD75 ، pentax MDt75 ، pentax MD100 ، pentax MDt100

بوستر پمپ آتشنشانی پنتاکس

 بوستر پمپ اتشنشانی نیز به مانند سیستم های آبرسانی از آن برای تامین فشار آب و کف مورد نیاز استفاده می شود با این تفاوت که ساختار و نوع مواد بکار رفته در آن باید استاندارد های آتشنشانی را رعایت نماید.

لیست قیمت بوستر پمپ پنتاکس

در کل قیمت محصولاتی که به صورت پکیج می باشد را به دلیل تفاوت قیمت در قطعات بکار رفته در انها نمی توان به صورت ثابت اعلام کرد و نیازمند بررسی و محاسبه قیمت تکتک قطعات و در نهایت ارائه قیمت کلی می باشد. مشاوران شرکت بوستر کار نیز با رعایت اصول مشتری مداری همواره آماده ارائه مشاوره در مورد تهیه و خرید بوستر پمپ پنتاکس مناسب برای شما و همچنین ارائه پیشفاکتور برای قیمت بوستر پمپ پنتاکس می باشند.

درباره شرکت پنتاکس

شرکت پنتاکس ایتالیا به دلیل کیفیت بالای محصولاتش همواره در حال رقابت با سایر برندهای پمپ سازی دنیا می باشد و در حال حاضر با ارائه نمایندگی فروش در بیش از 100 کشور دنیا در حال ارائه محصولات خود به آن کشورها  می باشد. در ایران نیز به دلیل کیفیت بالای پمپ پنتاکس . ارائه خدمات مناسب از سمت شرکت همواره مورد توجه و قبول مصرف کنندگان می باشد. به همین دلیل اکثرا مصرف کنندگان ایرانی به دنبال محصولات پنتاکس در ایران هستند حتی با وجود اینکه در این سالها به دلیل تحریم ها خلیل از محصولات و برندهای خارجی به راحتی وارد ایران نمی شوند.

شرکت پنتاکس

قطعات یدکی پمپ آب پنتاکس

•    ست کنترل
•    منابع تحت فشار
•    کلیدهای کنترلی پمپ
•    پنج راهی و درجه
•    لوازم یدکی پمپ
 

مشخصات کلی
کیلووات (kw)
اسب بخار (hp)
جنس بدنه
تعداد فاز
ارتفاع آبدهی
میزان آبدهی
ورودی (inch)
خروجی (inch)
کشور سازنده
سایر مشخصات