بوسترکار

پمپ ابارا

شرکت پمپ ابارا EBARA به عنوان یکی از برندهای تولید کننده  ماشین آلات صنعتی در سراسر جهان شناخته می شود، که از جمله محصولات این شرکت می توان به پمپ های مرتبط به سیستم های مهندسی ، درمانی ، مکانیکی و شیمیایی ، سیستم های وکیوم ، کمپرسور ها ، پمپ های کفکش ، پمپ های لجنکش ، پمپ های سانتریفیوژ و دیگر محصولات مشابه اشاره نمود. شرکت ابارا Ebara از سال 1912 توسط Ariya Inokuchi   فعالیت خود را آغاز کرده و همواره کیفیت سرلوحه کار این مجموعه بوده است.

بیش از 500 نفر روزانه در کارخانه ابارا Ebara فعالیت دارند. این شرکت با بیش از 100 سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع الکتروپمپ با کاربرد های مسکونی و صنعتی یکی از پیشتازان جهانی صنعت پمپ می باشد. فلسفه و شعار پمپ ابارا، کیفیت، راهکاری بهینه و زندگی می باشد و هدف ابارا حضور دائمی در خط مقدم تولید محصولاتی با تکنولوژی بروز و کیفیتی بالا برای استفاده در کلیه مصارف می باشد. تمامی 500 نفر پرسنل این شرکت با هدف تولید محصولی با عمر بالا و راهکاری بهینه در این شرکت فعالیت دارند. شرکت بوسترکار افتخار دارد که به عنوان یکی از نماینده های فروش شرکت پمپ ابارا Ebara محصولات این شرکت را در ایران بفروش برساند.

کیفیت پمپ ابارا EBARA

به طور کلی همه انواع پمپ ابارا EBARA با مهندسی دقیق و عالی طراحی و تولید می شود و از لحاظ کیفیت بی نظیر می باشند به همین دلیل دوام محصولات پمپ ابارا EBARA بسیار بالا است به طوری که در کل دنیا شناخته شده می باشد و تمامی کشورهای دنیا از پمپ های این شرکت درجهت استفاده در صنایع نفت و گاز، صنایه کشاورزی و دارویی، انرژی هسته ای، آب و فاضلاب و خانگی بهره می برند. کیفیت بالای پمپ ابارا EBARA باعث گردیده تا در هزینه ها نیز صرفه جویی شود و نیاز مداوم به خرید تجیهزات و تعویض قطعات را تا حد چشم گیری کاهش دهد.

فروش پمپ ابارا EBARA  

شرکت بوستر کار همواره در تلاش بوده تا با رعایت اصول مشتری مداری و رعایت حقوق مشتری محصولات شرکت ابارا را با بهترین قیمت به ارائه بهترین خدمات به مشتریان ارائه دهد. شرکت بوستر کار شمار را در طراحی انواع بوستر پمپ های آتشنشانی و سایر بوستر پمپ های یاری می رساند و می توانید جهت خرید و یا مشاوره طراحی با کارشناسان فروش بوستر کار تماس حاصل بفرمایید.

کاربرد پمپ ابارا

تعمیر پمپ ابارا

تعمیر پمپ یک امر تخصصی و نیازمند داشتن اطلاعات فنی بالا و گذراندن دوره های تخصصی مرتبط با پمپ آب می باشد و بنابراین اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید پیشنهاد می کنم از یم متخصص کمک بگیرید چون در بعضی موارد خساراتی که در اثر نداشتن اطلاعات درست و کافی بوجود می آید خیلی بیشتر از ایراد اولیه پمپ می باشد. شرکت بوسترکار با داشتن متخصصین کاملا کارآزموده و کاملا حرفه ای اقدام به مشاوره و تعمیر محصولات ابارا Ebara نموده است

نمایندگی پمپ ابارا EBARA

شرکت بوسترکار افتخار دارد به عنوان یکی از شرکت هایی که نمایندگی پمپ ابارا را در اختیار دارند محصولا و خدمات این شرکت را به مشتریان خود ارائه دهد

جهت دیدن مدلهای هر پمپ از لینکهای زیر استفاده نمایید

پمپ های لجنکش ابارا

پمپ لجنکش ابارا

پمپ های شناور ابارا

پمپ شناور ابارا

پمپ های کفکش ابارا

پمپ کفکش ابارا

پمپ های خانگی ابارا

پمپ خانگی ابارا

 

انواع پمپ ابارا EBARA

پمپ ابارا EBARA انواع مختلفی دارد شرکت بوستر کار آنها را به 9 گروه اصلی تقیسم کرده است و در هر گروه مجموعه های پمپ ابارا EBARA به همراه کاتالوگ و لیست قیمت و اطلاعات فنی به همراه جداول کارکرد و نمودار را برای شما قرارداده تا به راحتی بر اساس نیازخود بتوانید پمپ مورد نظر خود را خریداری کنید. در تصاویر زیر انواع محصولات ابارا Ebara دسته بندی شده و شما می توانید با کلیک بروی هر کدام اطلاعات و انواع مدل های پمپ ابارا Ebara را مشاهده نمایید. در زیر توضیحی مختصر درباره انواع پمپ ابارا و همچنین کاربرد آنها تهیه و منتشر شده است.

پمپ لجنکش ابارا:

این پمپ ها در سری های DW,RIGHT,DML,DL,DVS به عنوان پمپ های لجن کش در استخرهای پرورش ماهی و میگو، نیروگاه ها، لایروبی استخرها، صنایع ساختمانی و انتقال فاضلاب صنعتی، انتقالات سیالات با میزان ذرات آلودگی زیاد بکار می رود.

پمپ شناور ابارا:

این پمپ در دو مدل IDROGO, EBS تولید و عرضهمی شود. از کاربردهای این پمپ ها در انتقال آب بدون آلودگی از مخازن و چاه های عمیق و نیمه عمیق می باشد.

پمپ کفکش ابارا:

این پمپ ابارا در سری های BEST,DS,PERLA ساخته شده است. این پمپ دارای کاربردهای صنعتی و خانگی است که برای تخلیه آب چاه، آبیاری، تخلیه استخرها، جمع آوری و تخلیه آب های سطحی، انتقال مواد شیمیایی، آبنماها و فواره ها بکار می رود.

پمپ خانگی ابارا:

این پمپ در سری های CMC,CDA,PRA,CMA,AGA,CMR برای ایجاد و افزایش فشار آب مصرفی در مصارف خانگی و فعالیت های محدود صنعتی استفاده می شود.

پمپ طبقاتی ابارا:

پمپ های طبقاتی EVM بیشتر در مصارف آبیاری و کشاورزی استفاده می شود و یکی از ویژگی های این پمپ ها داشتن فشار کاری بالا و حجم پایین می باشد و این ویژگی بخاطر وجود طبقات در پمپ می باشد و در جاهایی که نیاز به فشار زیاد دارند استفاده می شود.

پمپ سانتریفیوژ ابارا:

مدل های پمپ ابارا در این پمپ شامل سری های MD,ENR,MMD,DWO,CDX,CD,2CDX تولید شده است. کاربرد این نوع پمپ ها در صنعت برای تقویت فشار بر روی آب، تقویت سیستم های تهویه هوا، خنک کنندگی، گرمایشی و سیستم های شستشو و آبیاری می باشد. پمپ طبقاتی ابارا در سری های EVM,Matrix,Compact تولید شده اند. این پمپ ها در مصارف صنعتی و خانگی برای سیستم های گرمایشی و سرمایشی، آب شیرین کن ها و سیستم های تصفیه آبی بکار می روند. از مزیت های این پمپ ها ساختار فشرده و جاگیری کم آنها می باشد.

جهت دیدن مدلهای هر پمپ از لینکهای زیر استفاده نمایید

پمپ های طبقاتی ابارا

پمپ طبقاتی ابارا

پمپ های سانتریفیوژ ابارا

پمپ سانتریفیوژ ابارا

بوستر پمپ ابارا

بوستر پمپ ابارا

پمپ آتشنشانی ابارا

پمپ آتشنشانی ابارا

پمپ صنعتی ابارا

پمپ صنعتی ابارا

بوستر پمپ ابارا:

همانطور که در بالا به معرفی پمپ ابارا پرداختیم، یکی دیگر از محصولات ابارا، بوستر است که در سری 2GP ساخته شده و از کاربردهای می توان به تنظیم فشار آب در مصارف خانگی و صنعتی اشاره نمود.

پمپ آتشنشانی ابارا:

این پمپ در مدل های FSPA,CNPA جهت استفاده در پمپاژ آب در ماشین آلات آتش نشانی به کار می روند.

پمپ صنعتی ابارا:

این پمپ در مدل های LPC4,JEX,MR,JE,LPS,LPC,SEA تولید شده است. از کاربردهای این پمپ ها در مدل های خود می توان به سیستم های تهویه، مصارف صنعتی، سیستم های آبیاری، جابجایی آب گرم، افزایش فشار آب، پمپاژ آب، استخرها، تخلیه مخازن، سیستم های گرمایشی پکیج و ساختمان و تجهیزات آتش نشانی بکار می رود.

الکتروپمپ ها

الکترو پمپ ابارا در انواع الکتروپمپ های تاسیساتی و الکتروپمپ های شناور دو دسته دیگر از محصولات شرکت ابارا هستند که:

الکتروپمپ های تاسیساتی در مدل های LPS-LPC-LPC4-LPCD-MR-EGO-SWA-SWT-MULTIGO تولید شده اند. از کاربردهای این الکتروپمپ ها می توان به استفاده در سیستم های گرمایشی، سرمایشی، سیستم های تهویه مطبوع، استحصال آب از چاه های رودخانه ها و یا دریاچه ها، انتقال مایعات در فشار پایین، آبیاری باغ های کوچک، جابجایی مایعات و مصارف صنعتی اشاره نمود.

الکتروپمپ های شناور: این پمپ ها در مدل های WINNER , EBS تولید شده اند. از کاربردهای این پمپ ابارا می توان به انتقال آب آشامیدنی از چاه ها، تنظیم فشار آب آشامیدنی در مصارف خانگی، کشاورزی و صنعتی و به طور کلی در سیستم آبیاری اشاره نمود.

 

شرکت بوسترکار دارای نمایندگی پمپ ابارا آماده ارائه خدمات و ارائه محصولات ابارا برای مصارف صنعتی ، خانگی و کشاورزی می باشد.

مشخصات کلی
کیلووات (kw)
اسب بخار (hp)
جنس بدنه
تعداد فاز
ارتفاع آبدهی
میزان آبدهی
ورودی (inch)
خروجی (inch)
کشور سازنده
سایر مشخصات