بوسترکار

همایش پمپ ابارا

همایش پمپ ابارا

شرکت ابارا دومین همایش آزاد بین المللی در زمینه نوآوری پمپ ابارا را در ژوئن 2019 در فوجیساوا ژاپن برگزار کرد.در این همایش شش استاد داخلی و شش استاد بین المللی حضور داشتند.

همایش پمپ ابارا

موضوع همایش پمپ ابارا

در این سمپوزیوم کلیه محققان خارجی و همچنین مهندسان داخلی و پژوهشگران، پمپ ابارا EBARA  را هدف قرار داده و این همایش فرصتی را برای آنها فراهم می کند تا آزادانه در مورد موضوعات مربوط به تکنولوژی پمپ ابارا بحث و گفتگو بپردازند و درک و همکاری متقابل را برای توسعه بیشتر فن آوری و کاربرد تجاری افکار و نتایج تحقیقات خود تقویت کنند.

بررسی اجمالی همایش پمپ ابارا

بعد از سخنرانی یک بحث گروهی در همایش برگزار شد و هدف آن ترویج درک بهتر از طریق بحث و تبادل نظر بین حضار و مدرسان بود. شش متخصص خارجی پروفسور Jeong (از دانشگاه ملی پوسان)، پروفسور Kurokawa (از دانشگاه کیوشو)، پروفسور سوزوکی (از دانشگاه ناگویا) ، پروفسور Amagai (ازدانشگاه Gunma )، پروفسور سانادا (از دانشگاه شیزوکا) و پروفسور Khajornrungruang (از موسسه فناوری کیوشو) دعوت شد. و حضار بیش از 100 مهندس و پژوهشگر پمپ ابارا و همچنین کارکنان شرکت حضور داشتند. و در مورد موضوعات مربوط به پمپ ابارا مورد بحث قرار گرفت.

برنامه آینده پمپ ابارا

به منظور کمک به توسعه فن آوری از طریق همکاری بین محققان داخلی و خارجی، همایش EOI که بخشی از فعالیت دانشگاه EHU می باشد. EHU سخنرانی هایی را برگزار می کند و محققان داخلی و بین المللی را دعوت می کند، از جمله آنهایی که تحقیقات مشترک در زیمنه موضوع همایش داشته باشند. و پمپ ابارا همواره برای بروز رسانی آخرین فناوری ها، به تحقیقات و حمایت بیشتر از محققین ادامه می دهد تا در نهایت به کمک آنها قدرت فنی خود را بیشتر کند.