بوسترکار

اینورتر E-spd جهت پمپ ابارا

محصول جدید پمپ ابارا Ebara

اینورتر e-spd محصول جدید پمپ ابارا Ebara که برای فشار های بالا طراحی شده.
دو افزودنی جدید به مجموعه ای از اینورترها و واحدهای تحت فشار GPE با عملکرد اینورتر تولید شده توسط پمپ ابارا EBARA پیوستند:
• E-SPD inverters
• GPE E-SPD pressurisation units

محصول جدید پمپ ابارا Ebara

ویژگی اینورتر E spd

 E SPD یک دستگاه جدید توسط پمپ ابارا Ebara تولید شده که می تواند به طور مستقیم بر روی جعبه ترمینال موتور پمپ ابارا نصب شود. و باعث می شود ویژگی های جدیدی را به مزایایی که در حال حاضر توسط اینورتر ارائه می شود، اضافه می کند: سهولت نصب، قابلیت کارکرد پذیری، نمایشگر LCD برای خواندن پارامترهای عملکرد و حفاظت از سیستم.
واحدهای فشار بالا پمپ ابارا GPE E SPD ، که با یک اینورتر برای هر پمپ مجهز شده اند بسیار بصری هستند و کاربر به راحتی می تواند پارامترهای عملکرد اولیه را تنظیم کند. مدیریت به یکی از اینورتر ها سپرده شده است، که به عنوان یک مستر عمل می کند که از طریق آن می توان تمام پارامترهای پمپ ابارا را تنظیم کرد. سپس اینورتر اصلی با مبدل های دیگر موجود در واحد تعامل می کند تا ضریب فشار را تضمین کند. این پیکربندی به پمپ ابارا اجازه می دهد که با کارآیی بیشتر کار کند.


قدرت واحد جدید GPE E SPD، شفافیت و سهولت است که با پارامترهای اولیه تنظیم می شوند. با توجه به دستورالعمل های روشن که بر روی صفحه نمایش ال سی دی اینورتر نشان داده شده و تنظیم فرکانس ، دستگاه در عرض چند دقیقه عملیاتی می شود. علاوه بر اینکه مدیریت پمپ ابارا را بسیار ساده می کند، استفاده از اینورتر E SPD نیز حفاظت در مقابل جریان بیش از حد، نوسانات احتمالی ولتاژ منبع برق و خشک شدن را که باعث آسیب رسیدن به پمپ ابارا می شود تضمین می کند.
محدوده محصولات GPE با E SPD برای پمپ ابارا قابل استفاده در واحدهای فشار با پیکربندی های مختلف است که باعث بهتر شدن پمپ ابارا در مصارف مختلف موجود در برنامه های مدنی، صنعتی و کشاورزی می شود. به همین دلیل GPE E SPD واحد مجهز به پمپ ابارا چند مرحله ای افقی ماتریکس و Compact و پمپ های چند مرحله ای عمودی مانند EVMS و CVM می باشد.