بوسترکار

درباره ما

خلاصه ای درباره شرکت بوسترکار

 

شركت بوستر كار از سال 1372 بعنوان يكي از حاميان صنعت كشور با جمعي از مجربترين متخصصان و تكنسينهاي فني در زمينه آب و صنعت در خدمت كشور بوده است. در سال 1380 با به كارگيري تكنولوژي صنعت اروپا و با ارائه محصولات معتبر دنيا از قبيل AEG –SIEMENS –VEM –LOWARA –PENTAX –BONFIGLIOLI توانسته محصولات خود را در رابطه با ساخت بوستر پمپ هاي آبرساني و آتشنشاني، جهت برجها، مجتمع هاي مسكوني، ادارات، بيمارستانها، مجموعه هاي ورزشي و... به كشور اسلامي ايران ارائه دهد .
 
يكي از ويژگيهاي متمايز كننده ي برون سازماني بوستر كار تفاوت در نوع ارائه خدمات، قيمت و همچنين بهره گيري از پشتوانه قدرتمند سخت افزاري و نرم افزاري (در زمينه طراحي و ساخت سفارشات صنعتي ) از قبيل :

1.    گيربكس هاي مركب
2.    هليكال
3.    هالوشافت
4.    دور متغيير، با كنترل دورهاي فركانسي ( اينورتر ) و مكانيكي
5.    ارائه بوستر پمپ هاي دورمتغيير ( با بكارگيري تكنولوژي اينورتر و قرار دادن سنسورهاي هوشمند كه نسبت به ميزان مصرف آب ، اطلاعات لازم را جهت تغير دور موتور به اينورتور ارسال مي نمايد و موجب صرفه جويي در مصرف آب و برق و جلو گيري از زود مستحلك شدن لوله ها و پمپ ها ميشود )
 
ما پس از تدوين برنامه استراتژيك خود، با ايجاد سازمانهاي فروش، گارانتي و خدمات پس از فروش با قيمت مناسب به عنوان سازماني پويا و مشتري گرا فعاليت مي كنيم.

با كمال افتخار در حال حاضر نمایندگی شرکتهای زیر را دارد:

شركت پمپيران

شركت ksbiran

شركت inoxpa

شركت lowara

شرکت موتوژن
 
شرکت پنتاکس

شرکت دکو پمپ ترکیه
 
محصولات مکانیکال سیل بروگمن
 

 

نامه نمایندگی شرکت پمپ ابارا
 

شركت ابارا Ebara